(224) 250 85 22 - 236 16 46

ABOUT_US_Finebarstools

Menejer Bilgisayar olarak 1989 yılından bu yana Bursa’da faaliyet göstermekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana, bilgisayar sektöründe birçok gelişime şahit olduk ve yazılım alanında birçok alanda çözümler üreterek bu günlere geldik.

2004 yılında ilk olarak Özdilek Bursa Restoran işletmesi için geliştirdiğimiz restoran otomasyonumuz bu gün tüm Türkiye’de ve Yurtdışında satılan eAdisyon adı altında markalaşmış bir ürün haline gelmiştir.

İşletmelerdeki uygulama çeşitliliğini, garsonundan ustasına, patronundan müdürüne kadar her kesimden aldığımız talepleri programımıza adapte ederek en esnek, en kullanışlı otomasyonu ortaya çıkarmış bulunuyoruz.

Günümüzde eAdisyon, kurulumu kolay, çok çabuk öğrenilebilen ara yüzü ve uygun maliyeti ile birçok işletmenin tercih ettiği bir uygulama haline gelmiştir.

2004 yılından bu yana yazılımımızı geliştirmekle kalmayıp, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda mobil uygulamalar ve online platformlar geliştirip ürün çeşitliliğimiz arttırmış bulunuyoruz.

İşletme sahiplerinin online.eadisyon.com portalından işletmelerinin tüm verilerine ulaşmalarını temin ediyoruz. Ayrıca iPhone için geliştirdiğimiz eaOnline uygulaması ile tüm kontrolü avuç içine sığdırdık. eaOnline uygulamamızı Appstore den indirip inceleyebilirsiniz.